Logo

Pracujemy

9:00 - 18:00

Zadzwoń

690 206 136 | 790 437 765

Zbadamy Twoje potrzeby i zdolność kredytową, a następnie doradzimy w wyborze produktu najkorzystniejszego dla Ciebie.

Nasza historia

Jesteśmy zespołem od zawsze związanym z rynkiem produktów kredytowych i finansowych. Po latach pracy w oddziałach bankowych postanowiliśmy zrealizować swój projekt - KARO finanse.

Przyczyną takiej decyzji były m.in. odgórna schematyczność, masa niepowiązanej z potrzebami Klientów pracy, jednorodność produktu. Chcemy jak najlepiej dopasowywać ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta, co teraz możemy robić, dzięki współpracy nie z jednym, jak to miało miejsce wcześniej, a z prawie wszystkimi bankami występującymi na polskim rynku. Dzięki temu może Pan, Pani poznać wiele propozycji, warunków odnośnie wymaganych dochodów i dokumentów oraz ofert cenowych już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej.

Każde z nas specjalizuje się w innych produktach oraz regulacjach poszczególnych banków, dzięki temu możemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wymaganiom, które zapewniamy – spełnimy.

KILKA SŁÓW O NAS

 

Dorota Staniuk

Specjalista ds. finansowania przedsiębiorstw

Łączę przyjemne z pożytecznym rozwijając swoje pasje jakimi są szeroko pojęte finanse i rachunkowość. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje na szkoleniach oraz studiach – obecnie jestem w trakcie kończenia studiów ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej, w Warszawie. Jestem zdania, że nie ma rzeczy niemożliwych a jedynie trudne do wykonania. Stosuję tę zasadę zarówno w życiu prywatnym jak i w zawodowym.

 

Piotr Szewczyk

Specjalista ds. kredytów hipotecznych oraz gotówkowych

Magister Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, od początku pracy zawodowej jestem związany z bankowością. Poza działalnością w KARO finanse ściśle współpracuję z liderem niezależnych pośrednictw kredytowych mFinanse S.A., specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Prywatnie wyznaję zasadę „w zdrowym ciele zdrowy duch” – czynnie uprawiam siatkówkę.

System Asystent Online Meteoryt Sp. z o.o.