Logo

Pracujemy

9:00 - 18:00

Zadzwoń

690 206 136 | 790 437 765

Zbadamy Twoje potrzeby i zdolność kredytową, a następnie doradzimy w wyborze produktu najkorzystniejszego dla Ciebie.

Co oferujemy ?

Przede wszystkim pomoc w odnalezieniu optymalnego finansowania.

 

Pracujesz za granicą, a może posiadasz umowę o pracę na czas określony? To nie jest problem nawet w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży finansowej nie znamy pojęcia „trudna sytuacja”, każdy Klient jest inny i właśnie dlatego podchodzimy do Państwa potrzeb indywidualnie, bo nie ma dwóch takich samych przypadków.

 

Uzupełniamy swoją wiedzę na bieżąco stąd też, oferta banku, który wydawał się lub nawet był w ostatnim czasie drogi – dziś może być najkorzystniejszą opcją. Na mocy długoletniej współpracy z bankami, nierzadko zdarza się, że korzystając z naszych usług ten sam produkt otrzymacie Państwo w cenie korzystniejszej niż w placówce.

 

Dodatkowo pomagamy z przedłożeniem potrzebnych dokumentów, rozwiewamy wątpliwości oraz tłumaczymy tzw. kruczki w drukach i umowach bankowych.

 

 

Produkty, które oferujemy to:

 

1a.png

kredyt gotówkowy

rozwiązanie na realizację dowolnych celów takich jak np.:

- remont

- mieszkania/domu

- zakup samochodu

- czy też inne wydatki.

Ten produkt oferuje dużą elastyczność, gdyż przeznaczenie środków nie jest w żaden sposób monitorowane oraz jest zabezpieczone majątkiem.

Kwota takiego kredytu wynieść może nawet 200 000 zł, a okres kredytowania 10 lat.

kredyt konsolidacyjny

Celowy kredyt gotówkowy mający na celu ułatwić spłatę zadłużenia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można zmniejszyć miesięczną ratą lub np. zmienić kredyt odnawialny w
rachunku, który ciężko spłacić w kredyt ratalny.

Kredyt pokrywa zobowiązania, które chcemy spłacić.Do takiego rodzaju kredytu gotówkowego można pozyskać dodatkowe środki do 50% kwoty
spłacanego zadłużenia.

1a.png
1a.png

kredyt hipoteczny

celowy kredyt zabezpieczony hipoteką na nieruchomości, przeznaczony na zakup/budowę/remont nieruchomości. Dzięki temu rodzajowi kredytu możemy zakupić swoje wymarzone mieszkanie lub pobudować dom.

Kredyt ten mimo długości procesu i analizy należy do najtańszych na rynku, a do tego zadłużenie można rozciągnąć w czasie do 35 lat.

kredyty firmowe

produkty skierowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółki, forma finansowania obejmuje produkty takie jak: kredyt ratalny, limit w rachunku bieżącym oraz zabezpieczone kredyty wielocelowe czy inwestycyjne.

Koszty takiego produktu zaliczają się do kosztów uzyskania przychodu.

1a.png
1a.png

kredyt samochodowy

kredyt celowy zabezpieczony wpisem do dowodu rejestracyjnego pojazdu, jest najczęściej tańszym rozwiązaniem niż kredyt gotówkowy, jednak należy pamiętać, że pojazd musi
spełniać kryterium wieku oraz przez cały okres kredytowania musi posiadać ubezpieczenie AC.

leasing

forma finansowania środków trwałych dla przedsiębiorstw, wyróżnia się leasing operacyjny oraz finansowy, bardzo dobre rozwiązanie dla młodych stażem przedsiębiorstw, dzięki czemu można je rozwijać, w leasingu występuje wkład własny oraz wartość wykupu.

1a.png

System Asystent Online Meteoryt Sp. z o.o.